اخبار

پاکدشت بزرگترین تولید کننده گلهای شاخه بریده کشور

پرينت
دسته: اخبار
نمایش از سه شنبه, 16 خرداد 1390پاکدشت بزرگترین تولید کننده گلهای شاخه بریده کشور

پاکدشت - خبرگزاری مهر: معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان پاکدشت گفت: پاکدشت رتبه اول تولید گلهای شاخه بریده در کشور را به خود اختصاص داده است.
علیرضا امامی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بر این اساس، بسته های حمایتی برای گلکاران و کشاورزان به آنها اعطا خواهد شد؛ در جلساتی نیز که با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران برگزار شد، بر حمایت همه جانبه از صاحبان صنایع گلکاری، کشاورزان، دامداران و ارائه تسهیلات ویژه به آنها تأکید شد.
این مسئول ادامه داد: گلکاران شهرستان پاکدشت مشکل سوخت ندارند و در فصل سرما هم سعی شد تا کمبود سوخت، کمتر به فعالیت آنها لطمه وارد کند.
تعرفه برق پایگاههای گلکاری به صورت صنعتی محاسبه نخواهد شد
وی بیان کرد: تعرفه برق پایگاههای گلکاری به صورت صنعتی محاسبه می شد که این مورد هم با پیگیری توسط مسئولان شهرستانی و استانی، به صورت کشاورزی محاسبه خواهد شد.
امامی افزود: ایجاد پایانه صادراتی گل و گیاه در شهرستان پاکدشت در حال بررسی است تا در سفر چهارم ریاست جمهوری به این منطقه به عنوان یک مصوبه مطرح و امتیاز آن به مردم این شهرستان تقدیم شود.
وی یادآور شد: سرمایه گذاران استانی و کشوری که برای ایجاد پایگاه گل و گیاه در شهرستان پاکدشت متقاضی باشند از سوی فرمانداری مورد حمایت هستند و به آنها تسهیلات داده می شود.
معاون برنامه ریزی فرماندار پاکدشت اضافه کرد: شهرک صنعتی گلفام نیز در شهرستان پاکدشت فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سیر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.